Terapie twarzy

REFLEKSOTERAPIA TWARZY
czas trwania: ok 45 min cena: 400 zł

Refleksoterapia twarzy to terapia holistyczna, która uruchamia w ciele jego wewnętrzne, naturalne, uwarunkowane odruchowo poprzez łuk nerwowy, zasoby do budowania, podtrzymywania i odzyskiwania zdrowia. Mechanizmy te to procesy samonaprawcze/równoważące/optymalizujące funkcjonowanie człowieka w zdrowiu
 i chorobie, w jego aspektach: fizycznym, umysłowym, emocjonalnym i duchowym. Refleksologia twarzy tworzy w organizmie warunki do przejawiania się zdrowia. Jest to stymulacja manualna map i punktów odruchowych położonych w tej okolicy anatomicznej. Refleksologia twarzy to doskonała metoda odnowy biologicznej działająca antystresowo, podnosząca odporność fizyczną i psychiczną. Poprawia kondycję skóry twarzy i jej owal.
 

Refleksoterapia jest bezpieczna i możliwa do wykonywania u każdej osoby.
Trwa około 35-45 min, ponieważ jest to czas najbardziej korzystny dla stymulacji ośrodków mózgowych.

refleksoterapia twarzy o leczniczym działaniu

MIOFASCIOPLASTYKA YIN 
czas trwania: 60 min cena: 400 zł

Miofascioplastyka YIN twarzy szyi i dekoltu to subtelna terapia struktur powięziowych twarzy o działaniu ogólnoustrojowym. Wywołuje długotrwałe dobroczynne zmiany funkcjonowania organizmu – także na poziomie emocjonalnym.
Miofascioplastyka YIN nie jest procedurą kosmetyczną, ani masażem twarzy, ale widoczne efekty estetyczne są natychmiastowe. Znaczącym elementem miofascioplastyki YIN są subtelne uwolnienia emocjonalne występujące w trakcie, lub po terapii. Ma to ścisły związek z fizjologią powięzi, która posiada pamięć emocjonalno-tkankową.
Uwolnienie powięziowo-emocjonalne wpływa na cały system i jest nieodzownym czynnikiem w pracy estetycznej z twarzą. Łagodzi rysy, rozświetla cerę, wygładza zmarszczki i bruzdy, niejako „zdejmuje” trudne emocje.
Miofascioplastyka YIN może być elementem kuracji odmładzających i terapeutyczno-estetycznych takich jak: schorzenia i urazy nerwów twarzy oraz ich konsekwencje; bóle głowy i migreny; napięcia stawów skroniowo-żuchwowych; napięcia i bóle karku, ramion, pleców; bóle kręgosłupa czy bioder.
Miofascioplastyka YIN może być elementem kompleksowej wielowarstwowej terapii twarzy (drepoterapii).
Podczas sesji terapeuta jest w wewnętrznej biodynamicznej obecności, otaczając klienta empatią oraz zrozumieniem – jest jego opiekunem i towarzyszem.
Terapia ta jest bezpieczną, naturalną i piękną metodą fizycznego, energetycznego i emocjonalnego uwalniania.
klasyczny masaż ciała o działaniu relaksacyjnym i zdrowotnym

RÓWNOWAGA I DOBROSTAN
cena: 1000 zł

To pakiet terapeutyczny skupiający zabiegi redukujące stres, poprawiające kondycję ciała i umysłu. To wsparcie naturalnych zasobów organizmu odpowiedzialnych za regulację i regenerację. Pakiet obejmuje: masaż klasyczny, 2x masaże od stóp do głów, 2x terapie twarzy

Sprawdź także nasze masaże twarzy!