Podarunek SPA

Dbanie o swoją urodę i wygląd poprawia nastrój. Dzięki temu co oferuje nam nowoczesna kosmetyka możemy poczuć się atrakcyjniej i pewniej. Dlaczego by więc nie podarować możliwości zatroszczenia się o siebie innej osobie?
Rozwiązaniem, które to umożliwia są vouchery, które możemy wykorzystać na poddanie się nowoczesnym
i skutecznym zabiegom w salonie kosmetycznym.
Taki podarunek sprawić może radość nie tylko paniom ale również i panom, którzy coraz częściej również chcą zatroszczyć się o swój wygląd i doskonałe samopoczucie. Bony podarunkowe są więc idealnym sposobem na podarunek dla mamy, ukochanej, narzeczonego oraz każdej innej bliskiej naszemu sercu osoby.
Co więcej, to również dobre rozwiązanie dla firm, które chcą wynagrodzić w niecodzienny sposób swoich współpracowników.

Co należy zrobić aby zdobyć Podarunek Spa?

1. Wersja elektroniczna. Zamówienie należy złożyć na adres: salon@miziumiziu.pl bądź poprzez aplikację messenger. W treści wiadomości wskazać:  dane osoby obdarowanej, rodzaj zabiegu bądź wartość nominalną. Koszt vouchera należy wpłacić na rachunek o numerze: 45 1140 2004 0000 3102 7632 5926. Po uzgodnieniu voucher jest wysyłany do klienta w wersji pdf z możliwością samodzielnego wydruku. 

2. Wersja papierowa. Podarunki Spa w wersji papierowej można zakupić w salonie ul. Mokotowska 45/1 przy wcześniejszym zamówieniu telefonicznym – 539 004 040 – lub mailowym – salon@miziumiziu.pl. Standardowo vouchery mają puste pole do samodzielnego wpisania nazwiska. W przypadku zamówienia vouchera z wydrukowanym nazwiskiem – wcześniejszej opłaty należy dokonać na nasz nr konta.

UWAGA: obecnie wystawiamy jedynie vouchery w wersji elektronicznej!

 

Gotowe propozycje:

REFLEKSOTERAPIA TWARZY 400 zł (idealne dla żony, siostry, przyjaciółki)
Terapia holistyczna, która uruchamia w ciele jego wewnętrzne, naturalne, uwarunkowane odruchowo poprzez łuk nerwowy, zasoby do budowania, podtrzymywania i odzyskiwania zdrowia. Mechanizmy te to procesy samonaprawcze/równoważące/optymalizujące funkcjonowanie człowieka w zdrowiu i chorobie, w jego aspektach: fizycznym, umysłowym, emocjonalnym i duchowym. Refleksologia twarzy tworzy w organizmie warunki do przejawiania się zdrowia. Jest to stymulacja manualna map i punktów odruchowych położonych w tej okolicy anatomicznej. Refleksologia twarzy to doskonała metoda odnowy biologicznej działająca antystresowo, podnosząca odporność fizyczną i psychiczną. Poprawia kondycję skóry twarzy i jej owal.

RYTUAŁ HONEYWOOD (plecy) 240 zł
Honeywood łączy ze sobą klasyczny masaż miodem – znaną od dawna terapię – oraz aromatyczną woń natury. Miód posiada silne działanie przeciwbakteryjne i działa również na procesy zapalne zewnętrzne oraz wewnętrzne w organizmie. W trakcie masażu miód „wyciąga” szkodliwe produkty przemiany materii spod tkanki podskórnej, mięśni, stawów oraz narządów wewnętrznych. Wszystko to sprawia, że zabieg doskonale oczyszcza ciało, dotlenia i wygładza skórę, poprawia jej wygląd, otwierając pory i usuwając zrogowaciały naskórek

MASAŻ DEDYKOWANY DLA KOBIET 250 zł
Masaż manualny dedykowany dla Pań został stworzony idealnie dla potrzeb kobiecego ciała. Jest to zabieg zarówno pielęgnacyjny, jak i relaksujący. Poprzez unikalną technikę masażu, z użyciem olejków regeneruje oraz przywraca prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY 250 zł
Jest to zabieg zarówno pielęgnacyjny, jak i relaksujący, wykonywany w oparciu o bezpieczne i naturalne kosmetyki. Wspomaga  przepływ limfy, co powoduje zmniejszenie obrzęków, pomaga pozbyć się nadmiaru wody, łagodzi bóle i rozluźnia spięte mięśnie.

PODARUNEK DLA FIRM
Podarunek Piękna dla firm to nowoczesny pomysł motywacji pracowników oraz budowania dobrych relacji z klientami. Chwila przyjemności jaka możesz podarować swojemu pracownikowi bądź klientowi, stanowi idealną formę, dzięki której sprawisz że obdarowani poczują się wyjątkowo docenieni. Proponujemy podarunki na konkretne zabiegi, pakiety zabiegów, oraz na wybrana kwotę. Zamówienie realizujemy po sprecyzowaniu wymogów. W celu omówienia szczegółów, zachęcamy do kontaktu: salon@miziumiziu.pl

Regulamin:

  1. Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną, mailową lub złożone osobiście przez Zamawiającego w Salonie Miziu Miziu Spa.
  2. Podarunek Spa jest opłacany w pełnej wysokości jego wartości najpóźniej w dniu odebrania go przez Zamawiającego w Salonie Miziu Miziu Spa.
  3. Podarunek Spa jest ważny przez 2 miesiące od daty jego zakupu.
  4. Przez wykorzystaniem Podarunku Spa należy potwierdzić datę i godzinę wizyty. Potwierdzenia można dokonywać telefoniczne, e-mailowo lub osobiście w Salonie Miziu Miziu.
  5. Podarunek Spa nie podlega zwrotom i wymianie na gotówkę. W przypadku wyboru tańszego zabiegu niż wartość Podarunku Spa pieniądze nie będą zwracane. Istnienie możliwość dopłacenia, jeśli cena zabiegu będzie wyższa niż wartość Podarunku Spa.

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 539 004 040

salon@miziumiziu.pl