Mezoterapia igłowa

Wśród najskuteczniejszych, a zarazem najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej mezoterapia igłowa zajmuje jedno z czołowych miejsc. Dzięki niemu skóra zyskuje zdecydowanie młodszy wygląd.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej?

Metodą mikronakłuć aplikuje się w skórę substancje lecznicze. Dzięki temu sposobowi dobroczynne substancje przenikają do głębokich warstw skóry, a nawet tkanki podskórnej. W efekcie rezultaty zabiegu są po pierwsze szybsze, po drugie zaś naprawdę spektakularne. Zabieg mezoterapii igłowej może być wykonywany na kilka sposobów:
– za pomocą igły i strzykawki,
– przy użyciu specjalnego aparatu (pistoletu),
– za pośrednictwem tzw. rollera, czyli dysku z mikroigłami zainstalowanymi na rolce.

Zalet mezoterapii jest wiele. Dzięki zabiegowi następuje stopniowa poprawa kondycji skóry. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Mezoterapia igłowa może być wykonywana bez względu na typ cery. Ma działanie wielokierunkowe. Jest skuteczna zarówno w rewitalizacji skóry, przy cellulicie czy rozstępach, jak i przy wypadaniu włosów. Co istotne, jej efekty są bardzo trwałe. Zabieg nie powoduje trwałych uszkodzeń skóry. Czas jej gojenia jest bardzo krótki.

mezoterapia igłowaSalon Miziu Mizuu SPA pracuje na rewelacyjnych koktajlach do mezoterapii firmy Filorga. Od 1978 roku Filorga, pionier w komórkowej terapii przeciwstarzeniowej, wytwarza produkty medyczne do mezoterapii, wypełniania zmarszczek i pilingów docenione przez specjalistów – lekarzy oraz chirurgów estetycznych. Filorga jest również producentem preparatów kosmetycznych wywodzących się bezpośrednio z medycyny estetycznej. Laboratorium Filorga postrzega pielęgnację skóry w sposób holistyczny jako ochronę komórek przed czynnikami zewnętrznymi przyspieszającymi proces starzenia. Formuły wszystkich preparatów pozwalają skutecznie i kompleksowo spowolnić ten proces oraz niwelować jego objawy. Celem Laboratorium Filorga jest nieustanne opracowywanie nowych rozwiązań w zakresie odmładzania, pozwalających zmniejszyć zmarszczki, przywrócić jędrność, blask i gęstość skóry. Produkty Filorga obecne są w klinikach trzydziestu czterech państw na świecie.

neauviaDrugą marką na której pracujemy jest rewelacyjna mezoterapię Neauvia – pionier na rynku kosmetologii estetycznej. Dlaczego jest tak dobra? Zawiera bogaty koktajl aktywnych substancji oraz czysty kwas hialuronowy, o unikalnym bardzo wysokim stężeniu. Rezultaty są już widoczne po pierwszym zabiegu. Poprawiamy znacznie nawilżenie, gęstość i jakość skóry. Mezoterapia Hydro Deluxe fantastycznie koryguje zmarszczki, i rewitalizuje. Dodatkowo zawartość hydroksypapytu wapnia pięknie stymuluje odbudowę włókien kolagenowych.

mezoterapia

okolice oczu: 250 zł
twarz: 400 zł
twarz + podbródek: 450 zł
twarz + podbródek + szyja: 500 zł

 UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 539 004 040 

salon@miziumiziu.pl