O nas

salon kosmetyczny warszawa

Miziu Miziu to wyjątkowe SPA wkomponowane w piękno zabytkowej kamienicy, mieszczącej się w Warszawie przy ul. Mokotowskiej. Miejsce to przyciąga niesamowitą energią opartą o dobre samopoczucie, naturalne piękno, i równowagę organizmu. Miziu Miziu SPA oferuje wyselekcjonowane zabiegi oraz terapie dedykowane, wykonywane z perfekcyjną dbałością o jakość usług. Holistyczne podejście do pielęgnacji gwarantuje doskonałe efekty, ważny jest relaks dla ciała i ukojenie dla duszy. Nasz zespół tworzy przyjazną atmosferę oraz fantastyczne relacje z klientami, dzięki czemu każdy czuje się wyjątkowo. Oferujemy zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, zabiegi spa, masaże i depilację.

Miejsce to stworzyła Ewa Szlędak kierując się 25 letnim doświadczeniem w branży beauty. Nikt tak świetnie jak Ewa, nie zna potrzeb kobiet, tak narodziło się Miziu Mizu Spa. Miejsce w którym każdy poczuje dobrą aurę, oraz prawdziwy profesjonalizm. W Miziu Miziu SPA pracują wybitni fachowcy, którzy doskonale reagują na potrzeby kobiet. Każda klientka jest traktowana indywidualnie, dlatego nasze drogie Panie mogą skorzystać z autorskich zabiegów.

Nasi Klienci o nas:

 „Miziu Miziu Spa to miejsce absolutnie wyjątkowe. Gdy się doświadczy zabiegów u Ewy i cudownego masażu twarzy, który porusza wszystkie zmysły – to wraca się tu z największa przyjemnością. Pełen profesjonalizm, niepowtarzalność, wspaniała atmosfera.”
Małgosia Siennicka-Pindral

koment01

„Miejsce czarowne. Po przejściu przez drzwi salonu – czas zwalnia. Miła i profesjonalna obsługa sprawia, że wracam do życia. Miejsce pełne ciepła, dobrej energii i pięknych zapachów.  Jestem uzależniona od tego miejsca, wszystkie proponowane zabiegi sprawiają, że czuję się po nich jak nowonarodzona i chce mi się znów stawać do zawodów ze światem.”

Mariola Dakowska

„Jak na zabiegi to tylko do Ewy!!!”

Grażyna Jabłońska

więcej opinii

IMG_2792