Rozszerzone naczynka

Coraz więcej kobiet uskarża się na kłopot związany z kruchością naczynek, co objawia się tzw. podskórnymi pajączkami oraz nawracającym rumieniem. Rozszerzone naczynka stanowią bardzo poważny problem natury estetycznej, a mogą występować praktycznie przy każdym typie cery.Najbardziej narażone są jednak panie mające suchą skórę, która z natury jest bardzo delikatna i cienka.

Leczenie rozszerzonych naczynek z reguły przebiega w kilku fazach. Niezbędna jest odpowiednia dieta oraz pielęgnacja wrażliwej cery. Natomiast niezwykle pomocne okazują się też łagodząco-wyciszające zabiegi kosmetyczne, które mają na celu przede wszystkim poprawę stanu skóry oraz zabiegi prowadzące bezpośrednio do zamknięcia rozszerzonych naczynek.

rozszerzone naczynkaZABIEG USZCZELNIAJĄCY NACZYNIA KRWIONOŚNE

Zabieg uszczelniający naczynia krwionośne L’AZEL ACTIVE Professional w widoczny sposób łagodzi zaczerwienienia skóry powstałem wskutek rozszerzających się naczyń krwionośnych (rumień okresowy lub trwały). Działanie kwasu laktobionowego i witaminy C polega na uszczelnianiu naczyń krwionośnych przez co skóra staje się wyraźnie rozjaśniona. Zmniejsza się reakcja na zmiany nagłe temperatur oraz inne niekorzystnie czynniki zewnętrzne wpływające na cerę naczyniową. Zabiegi zaleca się wykonywać co 7-10 dni, w zależności od stanu skóry w serii od 4 do 8 zabiegów. Zapobiegawczo lub po serii zabiegów zaleca się stosowanie zabiegu uszczelniającego naczynia krwionośne L’AZEL ACTIVE Professional raz na miesiąc.

zabieg trwa około godziny, cena 220 zł

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 539 004 040

salon@miziumiziu.pl