Refleksoterapia twarzy

terapia refleksologia

Refleksologia to terapia holistyczna, opierająca się na koncepcji, która mówi o tym, że organizm znajduje swoje odbicie w poszczególnych jego częściach. Refleksiterapia o leczniczy masaż twarzy, wywołujący szereg reakcji biochemicznych w organizmie. Uczucie po zabiegu jest kwestią indywidualną, może to być odprężenie, wyciszenie, uczucie ospałości, lub nawet przypływu energii.
Sprawia, że ciało samo uruchamia procesy regulacji i regeneracji, co sprzyja zdrowieniu. Pobudza mechanizmy detoksykacji,  oczyszczania organizmu i przemiany metaboliczne. Poprawia krążenie krwi i limfy, uodparnia na stres psychiczny i fizyczny.
Zabieg ten nie ma żadnych poważnych przeciwwskazań. Jest bezpieczny i możliwy do wykonywania u każdej osoby. Trwa około 35-45 min, ponieważ jest to czas najbardziej korzystny dla stymulacji ośrodków mózgowych.

czas trwania: 45 min. cena: 250 zł

RÓWNOWAGA I DOBROSTAN

To pakiet terapeutyczny skupiający zabiegi redukujące stres,poprawiające kondycję ciała i umysłu.To wsparcie naturalnych zasobów organizmu odpowiedzialnych za regulację i regenerację. Pakiet obejmuje:

masaż klasyczny, 2 masaże holistyczne, 2 terapie twarzy, cena: 1000 zł