MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny Warszawa

permanentny miziu miziu spaMakijaż permanentny Warszawa. Cel makijażu permanentnego to precyzyjne dobranie kształtu, barwy oraz naturalne podkreślenie urody i kobiecości. Piękny wygląd o poranku, po kąpieli, przez całą dobę, wspaniale wpływa na dobre samopoczucie i uszczęśliwia aktywną i nowoczesną kobietę. Do makijażu używamy pigmentów w nowoczesnej technologii novoxx. Żadne inne mikropigmenty nie posiadają takich właściwości. Dzięki nim uzyskany makijaż ma niepowtarzalny wygląd, barwę oraz tworzy efekt trójwymiarowości. Kolejnym fascynującym aspektem novoxxu jest to, że jest przeciwutleniaczem i niszczy wolne rodniki i substancje utleniające dzięki temu powstrzymuje starzenie się skóry. Efekt odmłodzenia i wydelikacenia skóry najlepiej widoczny jest po zrobieniu makijażu ust. Skóra nabiera jędrnego i młodego wyglądu.

Zabieg wykonywania makijażu permanentnego trwa maksymalnie 2,5 godziny. Rozpoczyna się on rozmową z linergistką, podczas której przedstawiamy nasze oczekiwania, dobieramy odpowiednie kolory preparatów, a także wykluczamy ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. brwiNastępny etap to dezynfekcja i znieczulenie miejsca, które będzie poddawane pigmentacji oraz nakreślenie wyglądu przyszłego makijażu. Jeśli odpowiada nam on, przechodzimy do etapu właściwego, czyli wprowadzenia do naskórka barwnika za pomocą modułu igłowego. Jest on wykonywany stopniowo, więc Klientka ma wpływ na efekt końcowy. Po jego ukończeniu udzielane są wskazówki na temat pielęgnacji miejsca, w którym wykonany był makijaż permanentny.

Mimo, iż makijaż permanentny przy zachowaniu należytych zasad bezpieczeństwa i higieny jest zabiegiem bezpiecznym to jednak istnieje kilka przeciwwskazań do jego wykonywania. Makijażu permanentnego nie należy wykonywać w przypadku: ciąży cukrzycy, nowotworu (przy chemioterapii), łuszczycy oraz opryszczki.

Wykonywane przez nas makijaże cechuje naturalność i świeżość. Twarz zyskuje promienny i młody wygląd. Zabieg często dzielimy na trzy części, żeby zmiana wyglądu nie nabrała przerysowanego efektu. Zapraszamy na bezpłatną konsultację, na spotkaniu przeprowadzimy analizę jaki wybór makijażu permanentnego będzie najbardziej korzystny dla naszej klientki.

[line]

Powieka górna: 400-600 zł
Powieka dolna: 300-400 zł
Brwi metoda piórkowa: 700 zł
Brwi metoda cieniowania: 900 zł
Usta: 700-900 zł

 

[line]

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

[line]

tel. 539 004 040

salon@miziumiziu.pl

[line]