Diego Dalla Palma

diego dalla palma

 

diego dalla palmaDiego Dalla Palma to włoska marka profesjonalnych oraz eksluzywnych produktów Medi-SPA. Stworzona w latach 70 przez wizażystę. Powstała z miłości do kobiecego piękna. Przełomowym momentem było spotkanie się wyjątkowej wizji założyciela z bogatym doświadczeniem laboratoriów RVB SKIN LAB. Stworzyło to unikatową firmę o nowoczesnym spojrzeniu z włoskim stylem glamour. Diego Dalla Palma stawia na innowacje oraz wykorzystanie opatentowanych składników aktywnych. Kreatywność, elegancja i piękno to najlepsza odpowiedź dlaczego pokochaliśmy te kosmetyki. Diego Dalla Palma chce dać każdej kobiecie poczucie wolności i niepowtarzalności, bez konieczności wpasowania się w ustalone reguły oraz ideały.

Zapraszamy Was do niezwykłego świata Diego Dalla Palma w Miziu Miziu Spa.

Icon Time

diego dalla palma

Przeznaczenie: Wiek pokazywany przez naszą twarz nie jest naszym wiekiem chronologicznym. Jest to nasz wiek biologiczny, o którym decydują mijające lata, starzenie się komórek, nasz styl życia oraz środowisko, w którym żyjemy. Skóra potrzebuje ukierunkowanych zabiegów, które zmieniają się wraz z upływem czasu.
ICON TIME daje rozwiązania pasujące do każdego etapu życia: 30+ / 40+ / 50+

Działanie: Bio-rewitalizacja komórek i ochrona układu wspomagającego skórę: intensywny zabieg antystarzeniowy sformułowany by zwalczać zmarszczki i utratę napięcia skóry.

  • SREBRO ZABIEG 30+

Wzbogacony srebrnym mikro-pyłem, który zwalcza podrażnienia i zabezpiecza funkcje bariery naskórka,
pozostawiając skórę bardziej miękką i nawodnioną.
Pierwsze kuracje antystarzeniowe powinny zapobiegać starzeniu, chronić integralność i funkcje skóry. Dodatkowo powinny zwalczać procesy, które zmieniają równowagę komórek i struktur skóry. Ostatnie badania medyczne zdefiniowały InflammAging jako chroniczne procesy mikro-zapalne, które przyspieszają starzenie się komórek. 

System Anti-Inflamm Aging redukuje uwalnianie mediatorów zapalenia, poprawia funkcje bariery skóry oraz hamuje uwalnianie neuropeptydów, które uczulają peryferyjne włókna nerwowe.

  • ZŁOTO ZABIEG 40+

Wzbogacony złotą kolageniną, które stymuluje formowanie się nowego kolagenu dla bardziej napiętej, sprężystej skóry. Kiedy już pojawią się zmarszczki,warto wykonać kuracje korekcyjne, mające za zadanie ochronę struktury wspomagającej skórę (włókna kolagenu i elastyny), stymulację fibroblastów oraz ochronę przed procesem glikacji. 

Peptydy pro derma stymulują produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny, reorganizują je w przestrzeni, stymulując produkcję dekoryny.

Peptydy no-A.G.E.s – te peptydy zapobiegają formowaniu się A.G.E.s (produktów końcowych zaawansowanej glikacji – tj. stwardniałych pod wpływem cukru włókien kolagenu i elastyny).

  • PLATYNA ZABIEG 50+

Wzbogacony platyną koloidalną, która przywraca równowagę komunikacji komórkowej oraz zachowuje macierz pozakomórkową skóry właściwej, dla pełnej i odnowionej skóry. W tym wieku zdolność tkanek skórnych do regeneracji
jest zredukowana. Skóra staje się cieńsza i traci swoje napięcie oraz promienność. Obniżony poziom hormonów przyspiesza ten proces i osłabia barierę lipidową skóry. 

Zmiany hormonalne okresu menopauzy prowadzą do spowolnienia funkcji skóry oraz jej zdolności do regeneracji. Kompleks AGE DELAY stymuluje aktywność fibroblastów, które produkują kolagen, elastynę i kwas hialuronowy.

zabieg trwa około 70 min, cena: od 300 do 350 zł

 

Youth Venom – Jad Młodości

diego dalla palma

Youth Venom czyli jad młodości. Śmiertelny dla zmarszczek i oznak starzenia. Ta najnowsza terapia anti-age marki Diego Dalla Palma, oparta jest o jad ślimaka. Minimalizuje głębokie głębokie zmarszczki i linie mimiczne. Składnik aktywny μ-KONOTOKSYNA III wykazuje się niewiarygodnym i natychmiastowym działaniem relaksującym na skórę. Dzięki 3-wymiarowemu działaniu relaksującemu pomaga zrelaksować mikro – skurcze i zredukować liczbę, objętość oraz głębokość zmarszczek, łącznie z tymi najgłębszymi i najbardziej utrwalonymi.

 

zabieg trwa około 60 min, cena: 350 zł

 

 

Perfection – terapia antyrodnikowa

diego dalla palma

Terapia dostosowana do każdego rodzaju skóry. Składa się z 3 faz zawierających mocno skoncentrowaną astaksantynę, biotynę i witaminę C, czyli składniki zwalczające wolne rodniki oraz skutki stresu oksydacyjnego. Wolne rodniki są jedną z głównych przyczyn starzenia się skóry. Ich liczba wzrasta wraz z wiekiem oraz poprzez działanie czynników środowiskowych takich jak zanieczyszczenia, słońce, wiatr, zimno, dym.
Mieszanka starannie dobranych składników aktywnych silnie regeneruje i odżywia skórę. Dzięki temu staje się jędrna, promienna i pięknie wygładzona. Wzmocnione zostają również jej mechanizmy obronne, zmniejszając w ten sposób nadwrażliwości skóry.
 

 

zabieg trwa około 60 min, cena: 350 zł

a

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 539 004 040

salon@miziumiziu.pl