DEPILACJA
Warszawa

depilacja warszawaUsuwać owłosienie z ciała można w różny sposób, a jedną z najbardziej popularnych i co najważniejsze skutecznych metod, jest z pewnością depilacja woskiem. Zabieg można wykonać w domu, jednak zdecydowanie lepiej skorzystać z fachowej pomocy kosmetyczki. Chodzi o to, że sam zabieg jest dość bolesny, a nieumiejętne wykonanie jeszcze tylko może pogłębić odczucie bólu. Poza tym, plastry z woskiem nie są tak skuteczne, jak wosk stosowany w gabinetach kosmetycznych.

Depilacja woskiem ma dość prosty przebieg. Na powierzchnię ciała, która ma zostać wydepilowana, nakłada się gorący wosk, a następnie się nakłada na niego kawałek papieru lub materiału. Trzeba odczekać, aż wosk zastygnie, po czym szybkim ruchem zdejmuje się materiał. Ważne, aby to robić w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów i pod kątem 40 stopni.

depilacja warszawaPodstawową zaletą tej metody jest skuteczność, która wynika z faktu, iż usuwa się włoski razem z cebulkami. Odrastanie włosów trwa więc nawet do sześciu tygodni. Trzeba natomiast pamiętać, że zabieg jest dość bolesny i może powodować podrażnienia. Szczególni panie z wrażliwą skórą muszą uważać. Poza tym, depilacja woskiem tradycyjnym nie jest możliwa w przypadku krótszego włosa niż 1 cm.

Na szczęście jest także dostępna metoda zdecydowanie mniej bolesna, za pomocą której, można usunąć włoski mające zaledwie 1 mm. Depilacja woskiem Lycon, bo niej mowa, fantastycznie się więc sprawdza przy depilacji tych najbardziej wrażliwych części ciała, jak bikini i pachy. Lycon jest niezwykle elastyczny i co najważniejsze – skomponowany ze składników naturalnych takich, jak wosk pszczeli, żywice oraz olejki aromaterapeutyczne. Wosk ten nie tylko nie ciągnie skóry, ale także nie powoduje podrażnień. Depilacja woskiem Lycon jest więc świetną alternatywą dla osób o wrażliwej skórze i dużej wrażliwości na ból.

Górna warga: 20 zł wosk Lycon: 40 zł

Brwi: 20 zł wosk Lycon: 40 zł

Broda: 30 zł wosk Lycon: 50 zł

Policzki: 30 zł wosk Lycon: 50 zł

Nogi: 100 zł

Łydki: 60 zł

Uda: 60 zł

Bikini: 50 zł wosk Lycon: 80 zł

Bikini głębokie: 90 zł wosk Lycon: 120 zł

Bikini brazylijskie: 100 zł wosk Lycon: 150 zł

Ręce: 50-60 zł

Pachy: 50 zł wosk Lycon 70 zł

 

 

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 539 004 040

salon@miziumiziu.pl