Zabiegi odmładzające

Skóra dojrzała starzeje się w przyspieszonym tempie. To skutek utraty wody, rozpadu włókien kolagenowych, spowolnionej regeneracji.
Już po 30 roku życia pojawiają się pierwsze problemy: suchość, utrata grubości, mniejsza elastyczność, pierwsze zmarszczki, przebarwienia i pękające naczynka. Wygląd twarzy traci na atrakcyjności, a istniejące niedoskonałości coraz trudniej zamaskować makijażem.

Twoja dojrzała skóra ma specjalne wymagania – my je doskonale znamy i zrobimy wszystko, by spowolnić procesy starzenia!
Przejrzyj ofertę zabiegów dla skóry dojrzałej.

Youth Venom – Jad Młodości Diego Dalla Palma

diego dalla palma

Youth Venom czyli jad młodości. Śmiertelny dla zmarszczek i oznak starzenia. Ta najnowsza terapia anti-age marki Diego Dalla Palma, oparta jest o jad ślimaka. Minimalizuje głębokie zmarszczki i linie mimiczne. Składnik aktywny
μ-KONOTOKSYNA III wykazuje się niewiarygodnym i natychmiastowym działaniem relaksującym na skórę. Dzięki 3-wymiarowemu działaniu relaksującemu pomaga zrelaksować mikro – skurcze i zredukować liczbę, objętość oraz głębokość zmarszczek, łącznie z tymi najgłębszymi i najbardziej utrwalonymi.

czas trwania zabiegu: około 60 min, cena: 350 zł

 a

ICON TIME Diego Dalla Palma

diegodallapalma

Przeznaczenie: Wiek pokazywany przez naszą twarz nie jest naszym wiekiem chronologicznym. Jest to nasz wiek biologiczny, o którym decydują mijające lata, starzenie się komórek, nasz styl życia oraz środowisko, w którym żyjemy. Skóra potrzebuje ukierunkowanych zabiegów, które zmieniają się wraz z upływem czasu.ICON TIME daje rozwiązania pasujące do każdego etapu życia: 30+ / 40+ / 50+

Działanie: Bio-rewitalizacja komórek i ochrona układu wspomagającego skórę: intensywny zabieg anty-starzeniowy sformułowany by zwalczać zmarszczki i utratę napięcia skóry.


Rezultaty: 
– zwiększona sprężystość                    – redukcja zmarszczek
– zwiększona gęstość skóry                 – redukcja worków pod oczami

SREBRO ZABIEG 30+

Wzbogacony srebrnym mikro-pyłem, który zwalcza podrażnienia i zabezpiecza funkcje bariery naskórka,
pozostawiając skórę bardziej miękką i nawodnioną.
Pierwsze kuracje antystarzeniowe powinny zapobiegać starzeniu, chronić integralność i funkcje skóry. Dodatkowo powinny zwalczać procesy, które zmieniają równowagę komórek i struktur skóry. Ostatnie badania medyczne zdefiniowały InflammAging jako chroniczne procesy mikro-zapalne, które przyspieszają starzenie się komórek. 

System Anti-Inflamm Aging redukuje uwalnianie mediatorów zapalenia, poprawia funkcje bariery skóry oraz hamuje uwalnianie neuropeptydów, które uczulają peryferyjne włókna nerwowe.

czas trwania zabiegu: około 70 min, cena: 300 zł

ZŁOTO ZABIEG 40+

Wzbogacony złotą kolageniną, które stymuluje formowanie się nowego kolagenu dla bardziej napiętej, sprężystej skóry. Kiedy już pojawią się zmarszczki,warto wykonać kuracje korekcyjne, mające za zadanie ochronę struktury wspomagającej skórę (włókna kolagenu i elastyny), stymulację fibroblastów oraz ochronę przed procesem glikacji. 

Peptydy pro derma stymulują produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny, reorganizują je w przestrzeni, stymulując produkcję dekoryny.

Peptydy no-A.G.E.s – te peptydy zapobiegają formowaniu się A.G.E.s (produktów końcowych zaawansowanej glikacji – tj. stwardniałych pod wpływem cukru włókien kolagenu i elastyny).

czas trwania zabiegu: około 70 min, cena: 350 zł

PLATYNA ZABIEG 50+

Wzbogacony platyną koloidalną, która przywraca równowagę komunikacji komórkowej oraz zachowuje macierz pozakomórkową skóry właściwej, dla pełnej i odnowionej skóry. W tym wieku zdolność tkanek skórnych do regeneracji
jest zredukowana. Skóra staje się cieńsza i traci swoje napięcie oraz promienność. Obniżony poziom hormonów przyspiesza ten proces i osłabia barierę lipidową skóry. 

Zmiany hormonalne okresu menopauzy prowadzą do spowolnienia funkcji skóry oraz jej zdolności do regeneracji. Kompleks AGE DELAY stymuluje aktywność fibroblastów, które produkują kolagen, elastynę i kwas hialuronowy.

czas trwania zabiegu: około 70 min, cena: 350 zł

R-PEEL zabieg z 4% retinolem + kompleks antyoksydantów

r-peel purles

Kompletny system złuszczająco – odmładzający, składający się z dwóch faz. Pierwsza bazuje na kompilacji składników antyoksydacyjnych Age-Defying Complex. Druga – na masce z retinolem o stężeniu 4%. Retinol powoduje prawidłowy wzrost i różnicowanie się komórek nabłonkowych oraz przyspiesza proces rogowacenia. Przenika on do głębszych warstw skóry symulując produkcję kolagenu. Implikuje przywrócenie jędrności, napięcia i gęstości skóry.
Age-Defying Complex, w skład którego wchodzą m.in. witaminy B3 i C, kwasy AHA oraz ekstrakt z wierzbówki kiprzycy, delikatnie złuszcza i rozjaśnia skórę, stymulując produkcję ceramidów. Dodatkowo efektywnie wychwytuje wolne rodniki i redukuje wpływ promieniowania UV na skórę, hamuje procesy starzenia i łagodzi podrażnienia. Kuracja radykalnie zwiększa poziom nawilżenia, nadaje jednolity kolor, niweluje niedoskonałości przywracając, młody wygląd skóry.

czas trwania zabiegu: około 30 min, cena: 250 zł

COSMO PEEL Forte

cosmo peel odmladzajacy zabiegPołączenie fenolu i kwasu glikolowego, które w bezpieczny sposób docierają do skóry właściwej. Jest to zabieg silnie regenerujący oraz skutecznie redukujący oznaki starzenia się skóry, zmiany trądzikowe i przebarwienia. Natychmiastowo poprawia strukturę skóry, jej napięcie i elastyczność.

czas trwania zabiegu: około 40 min, cena: 500 zł

PEELING PQ AGE Evolution

peeling dla każdegoMoże być stosowany o każdej porze roku i dla każdego! Zapewnia głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. Jego formuła to mieszanka TCA, kwasu kojowego oraz kwasu migdałowego, która wywołuje silną reakcję w najgłębszych warstwach skóry, oraz koenzym Q10 – tzw. „eliksir młodości”. Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu. Można go stosować na całym ciele, co więcej – działa nawet na rozstępy.

  • TCA – widocznie rozjaśnia i wygładza skórę, zmniejsza wielkość porów, usuwa przebarwienia i drobne blizny, a także leczy niektóre odmiany trądziku pospolitego
  • Kwas kojowy – posiada właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwutleniające. Niesamowicie skuteczny przy leczeniu plam pigmentacyjnych. Hamuje aktywności tyrozynazy – enzymu uczestniczącego w procesie syntezy melaniny – białka warunkującego koloryt skóry.
  • Koenzym Q10 – nazywany „eliksirem młodości”, odpowiada za wytwarzanie i magazynowanie energii w organizmie. Jest również niezbędny do funkcjonowania każdej naszej komórki. Z wiekiem produkcja koenzymu spada, dlatego należy dostarczać go zewnętrznie.

czas trwania zabiegu: około 30 min, cena: 400 zł

 
 

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 539 004 040

salon@miziumiziu.pl