Leczenie trądziku

Trądzik jest poważnym problemem dermatologicznym, który dotyka zarówno osoby w wieku nastoletnim, jak i coraz częściej ludzi dorosłych. Leczenie trądziku tradycyjnymi metodami często nie daje satysfakcjonujących efektów, poza tym grozi poważnymi efektami ubocznymi. Terapie antybiotykowe oraz retinoidami mogą prowadzić do problemów z wątrobą, tyciem oraz negatywnie wpływać na samopoczucie.

Trądzik trzeba jednak leczyć, aby uchronić skórę przez szpecącymi przebarwieniami oraz bliznami. W salonie kosmetycznym każda osoba z problemem trądziku może liczyć na fachową pomoc. Proponowane zabiegi nie będą wywoływać żadnych skutków ubocznych, natomiast znacząco poprawią stan cery twarzy. Zabiegi pozwalają wyraźne zmniejszyć wydzielanie sebum, usunąć zrogowaciały naskórek, a tym samym zmniejszyć zarówno widoczność blizn, jak i zmian trądzikowych.

 

leczenie trądzikuA.C.N.E. 1, 2 AND 3 SOLUTIONS PH FORMULA

Unikalna kombinacja składników aktywnych w pHformula resurfacingu A.C.N.E. solutions została specjalnie opracowana, aby minimalizować główne objawy trądziku takie jak zaskórniki, grudki oraz krosty. Zabieg został tak opracowany aby wpływać na 4 czynniki, które wyzwalają trądzik. Aktywny składnik użyty w produkcie skutecznie wnika w pory aby ‚przejąć’ kontrolę nad rozprzestrzenianiem się drobnoustrojów trądziku skóry. Rozwiązanie to zapewnia korzyści przeciwzapalne oraz silne działanie keratolityczne co prowadzi do normalizacji problemów skórnych.

zabieg trwa około godziny, cena 240 zł

 lazelZABIEG PRZECIWTRĄDZIKOWY L’AZEL ACTIVE PROFESSIONAL

Jest to zabieg o działaniu oczyszczającym, przeciwzapalnym oraz zmniejszającym łojotok. Zastosowanie serii zabiegów z wykorzystaniem kosmetyków L’Azel Active Professional daje szybki i trwały efekt złagodzenia stanów zapalnych, oczyszczenia, wyrównania koloru i nawilżenia skóry. Polecany osobom w każdym wieku, szczególnie ze skórą tłustą, łojotokową oraz jako zabieg wspomagający leczenie trądziku. Najskuteczniejsze efekty daje seria 4-6 zabiegów  wykonywanych jeden raz w tygodniu.

zabieg trwa około godziny, cena 300 zł

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 539 004 040

salon@miziumiziu.pl