Przebarwienia skóry

Przebarwienia skóry, to jeden z najczęstszych problemów jakie spotykane są w dermatologii. Najpowszechniejsze problemy to wszelkie znamiona, plamki, czy przebarwienia pojawiające się na skórze, a znacznie odbiegające od jej naturalnego koloru.

Za powstanie przebarwień odpowiedzialna jest melanina, czyli barwnik w skórze. Przy nieprawidłowym działaniu, nadmiarze, niedoborze lub jej braku pojawiają się problemy z przebarwieniami skórnymi.
Najczęściej spotykamy się z problemami typu piegi, ostuda, czy plamy soczewicowate. Oprócz nich częste są zmiany skórne po trądziku, czy innych wysypkach oraz przebarwienia wywołane lekami.

Większości zmian skórnych – nabytych, można zapobiec przy odpowiedniej profilaktyce. To również zmiany, które można dziś skutecznie leczyć w gabinetach kosmetycznych, by uzyskać zadowalający efekt estetyczny.

przebarwienia warszawaSKIN BRITE PEEL

To efektywny zabieg wybielająco-rozjaśniający oparty na 3 etapach. W zabiegu zostały zastosowane silne substancje hamujące aktywność tyrozynazy która jest odpowiedzialna za przebarwienia o różnym podłożu: hormonalnym, posłonecznym oraz pozapalnym. SkinBrite Peel to nowoczesna terapia rozjaśniania przebarwień, dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, również dla osób chorych na bielactwo. Unikalność zabiegu stanowi synergiczne połączenie substancji depigmentacyjnych. Dodatkowo w zabiegu zastosowano substancje specjalistyczne, które w kompleksowy sposób wpływają na zmniejszenie ilości melaniny w komórkach skóry: czysty retinol [4%] oraz kombinację kwasu azelainowego [10%] z kwasem kojowym [5%]. Skin Brite Peel jest skuteczną terapią rozjaśniającą przebarwienia, z jednoczesnym silnym działaniem przeciwzmarszczkowym i efektem ujędrniającym.

zabieg trwa około 1 godziny, cena 300 zł.      

 

 

                                                                                       

lazellazel

       ZABIEG ROZJAŚNIAJĄCY PRZEBARWIENIA L’AZEL

Zabieg rozjaśniający przebarwienia L’AZEL ACTIVE PROFESSIONAL przeznaczony jest dla osób, które chcą rozjaśnić przebarwienia powstałe na skutek intensywnej ekspozycji na słońce, działania hormonów lub innych niekorzystnych czynników  zewnętrznych oraz wewnętrznych. Zabieg działa na trzech płaszczyznach (złuszcza, rozjaśnia istniejące przebarwienia i przeciwdziała powstawaniu nowych). Zabiegi zaleca się wykonywać w serii, w zależności od ilości i głębokości przebarwień. Zazwyczaj stosujemy od 4 do 8-9 zabiegów co 7-10 dni. Klient w tym czasie i minimum 3 tygodnie po ostatnim zabiegu musi bezwzględnie stosować ochronę przeciwsłoneczną filtrami minimum 30 SPF.

zabieg trwa około 1 godziny, cena 220 zł.

 


M.E.L.A. 1,2 AND 3 POWERCLAYS

Unikalna formuła stosowana w M.E.L.A. resurfacingu to potężne leczenie przebarwień która ma na celu zmniejszenie ilości melaniny w naskórku. Skutecznie hamuje aktywność enzymatyczną tyrozynazy, przy jednoczesnym stymulowaniu naskórka  do usuwania uformowanych już pigmentów melaniny. Ze względu na bardzo skuteczny sposób działania zabiegu otrzymujemy znaczące efekty przy minimalnym ryzyku. Zabieg jest odpowiedni w walce z plamami i przebarwieniami dla wszystkich rodzajów skóry.

 zabieg trwa około 1 godziny, cena 240 zł.

usuwanie przebarwień warszawa

k

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 539 004 040

salon@miziumiziu.pl