podarunek spaDbanie o swoją urodę i wygląd poprawia nastrój. Dzięki temu co oferuje nam nowoczesna kosmetyka możemy poczuć się atrakcyjniej i pewniej. Dlaczego by więc nie podarować możliwości zatroszczenia się o siebie innej osobie?
Rozwiązaniem, które to umożliwia są bony podarunkowe, które możemy wykorzystać na poddanie się nowoczesnym i skutecznym zabiegom w salonie kosmetycznym.
Taki podarunek sprawić może radość nie tylko paniom ale również i panom, którzy coraz częściej również chcą zatroszczyć się o swój wygląd i doskonałe samopoczucie.
Bony podarunkowe są więc idealnym sposobem na podarunek dla mamy, ukochanej, narzeczonego oraz każdej innej bliskiej naszemu sercu osoby.
Co więcej, to również dobre rozwiązanie dla firm, które chcą wynagrodzić w niecodzienny sposób swoich pracowników lub docenić klientów.

Każdy Podarunek przygotowujemy indywidualnie. Możecie sami wybrać zabieg, jakim obdarujecie bliską osobę lub też zakupić Podarunek Piękna na konkretną kwotę, gdzie rodzaj zabiegu będzie zależał od Obdarowanego. Odbiór osobisty lub wysyłka na adres email.

Podarunki SPA można zamawiać osobiście, telefoniczne bądź mailowo.

 

 

 

Gotowe propozycje:

PODARUNEK DLA UKOCHANEJ

Jak inaczej niż słowami wyrazić miłość? Najlepiej ofiarowując podarunek piękna. Specjalnie dla Waszych ukochanych kobiet, przygotowaliśmy 1,5 godzinny masaż relaksacyjny, wykonywany w blasku świec przy dźwiękach łagodnej muzyki.

PODARUNEK DLA UKOCHANEGO

Zapraszamy do MĘSKIEJ STREFY, tam na pewno znajdziesz zabieg dla swojego mężczyzny.

PODARUNEK DLA MAMY

Podaruj swojej mamie chwilę odprężenia i luksusu, a my dołożymy wszelkich starań aby poczuła się naprawdę wyjątkowo. Podarunek dla mamy to ekskluzywny zabieg na twarz z płynnym złotem połączony z masażem punktowym na meridianach.

PODARUNEK DLA FIRM 

Podarunek Piękna dla firm to nowoczesny pomysł motywacji pracowników oraz budowania dobrych relacji z klientami. Chwila przyjemności jaka możesz podarować swojemu pracownikowi bądź klientowi, stanowi idealną formę, dzięki której sprawisz że obdarowani poczują się wyjątkowo docenieni. Proponujemy podarunki na konkretne zabiegi, pakiety zabiegów, oraz na wybrana kwotę. Zamówienie realizujemy po sprecyzowaniu wymogów. W celu omówienia szczegółów, zachęcamy do kontaktu: tel: 696 609 501, mail: salon@miziumiziu.pl

 

 

Regulamin:

  1. Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną, mailową lub złożone osobiście przez Zamawiającego w Salonie Miziu Miziu Spa.
  2. Podarunek Piękna jest opłacany w pełnej wysokości jego wartości najpóźniej w dniu odebrania go przez Zamawiającego w Salonie Miziu Miziu Spa.
  3. Podarunek Piękna jest ważny przez 6 miesięcy od daty jego zakupu.
  4. Przez wykorzystaniem Podarunku Piękna należy potwierdzić datę i godzinę wizyty wraz z podaniem numer Podarunku Piękna. Potwierdzenia można dokonywać telefoniczne lub osobiście w Salonie Miziu Miziu.
  5. Podarunek Piękna nie podlega zwrotom i wymianie na gotówkę. W przypadku wyboru tańszego zabiegu od zdeklarowanej kwoty na Podarunku Piękna pieniądze nie będą zwracane. Istnienie możliwość dopłacenia, jeśli cena zabiegu będzie wyższa niż kwota z Podarunku Piękna.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 539 004 040

salon@miziumiziu.pl