Pierś do przodu!

Obiekt miłości, pożądania, zazdrości ale niestety często i wstydu. Czy jest coś równie wywołującego różnorodność uczuć, jak nasze biusty? Nie. Biust był, jest i będzie ważny. A to z wielu powodów. To nim karmimy nasze dzieci, to dzięki niemu czujemy się kobieco, to za nim szaleją mężczyźni (co czasem przybiera skrajności ale nie tutaj o tym :).

Na początek trochę teorii: Pierś zbudowana jest z tkanki gruczołowej i tłuszczowej. Sprężystość zapewnia jej napięta skóra oraz więzadła Coopera. Elementem budowy piersi są mięśnie. Piersi znajdują się na mięśniu piersiowym większym. To on ma wpływ na ruchliwość całego biustu.

Fakty
– Piersi nie są idealnie symetryczne, różnią się między sobą nieznacznie.
– Karmienie piersią zmniejsza ryzyko wystąpienia raka piersi.
– Wiesz jak ważna jest profilaktyka i regularne badanie, pamiętaj również o tym że ważne jest doświadczenie lekarza i jakość sprzętu którym będziesz się badać. Wybieraj sprawdzone miejsca z dobrymi opiniami.
– Niestety ginekolodzy często zapominają o naszych piersiach, i ich po prostu nie badają podczas wizyt kontrolnych. Upomnij się o USG piersi, przy następnej wizycie. A jeśli to problem, zmień lekarza.Twoje zdrowie jest najważniejsze.

pielegnacja biustuMyślę ze świadomość wśród kobiet bardzo wzrosła. Przekonują nas o tym statystyki.  Dziś już coraz częściej wiemy jak ważna jest samokontrola i jak wykonywać to proste badanie.
Wiemy również sporo jak dbać o wygląd naszych piersi. Większość z nas coś słyszała, o źle dobranych stanikach i jak może to negatywnie wpływać na wiele rzeczy. Naszą zmorą są zbyt luźne obwody i wbijające się w skórę ramiączka. Ale czy ta świadomość jest wystarczająca do tego abyśmy mogły śmiało odpowiedzieć sobie na pytanie: czy mój stanik jest aby na pewno dobrze dobrany???
Kochane Klientki mamy dla Was coś ekstra. Już 17 listopada w naszym salonie, odbędą się konsultacje z najbardziej znaną polską brafitterką – Jolą Lewicką.

Są jeszcze wolne miejsca, serdeczne zapraszamy.

zapisy pod numerem telefonu: 539 004 040