salon kosmetyczny warszawa

Miziu Miziu SPA to świat  dobrego samopoczucia, równowagi oraz naturalnego piękna. Oferujemy ekskluzywne zabiegi, terapie dedykowane z perfekcyjną dbałością o jakość usług a przede wszystkim atmosferę sprzyjającą wyciszeniu i odprężeniu.

Bazując na ponad 20-letnim doświadczeniu, gdzie początki mojej pracy sięgają początków rozwoju branży kosmetycznej w Polsce, przekonana jestem, że to co oferujemy naszym Klientom jest tym, czego oczekują i potrzebują najbardziej. W codziennej pracy dajemy naszym Klientom najskuteczniejsze metody pielęgnacyjne, łącząc dobra natury z technologią XXI w.

Skąd pomysł na Miziu Miziu?

Długo szukałam idealnego miejsca gdzie będę mogła łączyć moją autentyczną pasję do pracy z zamiłowaniem do stylu art deco. Przedwojenna kamienia przy ulicy Mokotowskiej okazała się strzałem w dziesiątkę. I tak, w 2014 roku w samym sercu Warszawy powstał salon Miziu Miziu SPA. Zapraszam do niego wszystkich, którzy chcą się poczuć pięknie w pięknych wnętrzach.

                                                                                                                        Ewa Szlędak

….

Nasi klienci o nas…
 Miziu Miziu Spa to miejsce absolutnie wyjątkowe. Gdy się doświadczy zabiegów u Ewy i cudownego masażu twarzy, który porusza wszystkie zmysły – to wraca się tu z największa przyjemnością. Pełen profesjonalizm, niepowtarzalność, wspaniała atmosfera. 
Małgosia Siennicka-Pindral

Miejsce czarowne. Po przejściu przez drzwi salonu – czas zwalnia. Miła i profesjonalna obsługa sprawia, że wracam do życia. Miejsce pełne ciepła, dobrej energii i pięknych zapachów.  Jestem uzależniona od tego miejsca, wszystkie proponowane zabiegi sprawiają, że czuję się po nich jak nowonarodzona i chce mi się znów stawać do zawodów ze światem.

Mariola Dakowska

Jak na zabiegi to tylko do Ewy!!!

Grażyna Jabłońska

 

Przeprowadzamy bezpłatne konsultacje. Umów się z naszą kosmetyczką i dowiedz się więcej o swojej skórze!

 

IMG_2792