Zabiegi dla mężczyzn

Postępujące zmiany kulturowe sprawiły iż współczesny mężczyzna zaczął bardziej interesować się wyglądem i dbać o swoja urodę.  Dziś już widok widok mężczyzny w salonie kosmetycznym nie budzi zdziwienia a wręcz stał się normą. Jak się okazuje Panowie mogą korzystać z tych samych zabiegów co Panie, lub wybrać te specjalnie dedykowane dla nich.

Nasze propozycje zabiegów dla mężczyzn:

męska strefaBUSINESS MANICURE

Jak cię widzą tak cię piszą. Zadbane dłonie są wizytówką mężczyzny. Starannie wykonany manicure sprawi, że nie tylko będziesz wyglądał lepiej, ale również lepiej będziesz się czuł.

MASAŻ SPORTOWY

Jest to odmiana masażu klasycznego dostosowana specjalnie do wymogów osób uprawiających sport. Podzielić go można na kilka podstawowych rodzajów, wykonywanych zależnie od sytuacji.

– Masaż treningowy

Masaż ten wykonuje się w okresie całego cyklu treningowego. Głęboki, intensywny a jednocześnie rytmiczny zabieg, ma na celu zwiększenie możliwości czynnościowych zawodnika oraz regulację centralnego układu nerwowego, mocniej wykonany może też zastąpić trening nieodbyty.

– Masaż przed zawodami

Wykonywany jest 2 dni przed zawodami, do dnia startu. Celem jest osiągnięcie jak najlepszej gotowości startowej oraz wydobycie maksimum możliwości psychofizycznych sportowca.

-Masaż startowy (przed wysiłkowy)

Masaż ten, wykonywany bezpośrednio przed startem, poprzedza rozgrzewkę. Zabieg jest wykonywany powoli i spokojnie bądź bardzo energicznie, zależnie od długości trwania spodziewanego wysiłku. Celem jest głęboka mobilizacja i rozgrzanie mięśni, więzadeł i stawów a także przeciwdziałanie zarówno przedstartowej gorączce jak i apatii.

-Masaż po wysiłkowy (regeneracyjny)

Stosowany w przerwie pomiędzy poszczególnymi startami oraz bezpośrednio po starcie. Celem jest normalizacja organizmu sportowca po dużym wysiłku, jego regeneracja i stopniowe wyciszenie.

-Masaż podtrzymujący

Zabieg ten wykonywany jest w okresie przejściowym. Na początku sezonu lub po nim, podczas dłuższych przerw w regularnych treningach. Celem jest utrzymanie organizmu sportowca w sprawności fizycznej.

zabiegi dla mężczyznZABIEG WHISKEY

Twoja skóra z pewnością zaprocentuje dzięki temu zabiegowi. Głęboko odprężający rytuał poprzez połączenie wyciągu ze szkockiej whiskey i aktywnej platyny, natychmiast poprawia wygląd skóry, hamuje procesy starzenia i regeneruje zmęczoną cerę.

 

 

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 539 004 040

salon@miziumiziu.pl