massadaMASSADA to hiszpańska firma z siedzibą w Pampelunie – mieście o wysokim standardzie życia i z międzynarodową sławą w dziedzinie zdrowia, medycyny naturalnej i zdrowego odżywiania. Motto filozofii marki MASSADA brzmi: zewnętrzne piękno nie istnieje bez wewnętrznej harmonii.

 

ZABIEG ODŻYWCZY Z KAWIOREM

Intensywna terapia odmładzająca dla osób, których skóra w wyniku upływu lat, utraty wagi czy zaburzeń hormonalnych wymaga dostarczenia protein i substancji odżywczych spowalniających procesy starzenia się. Zabieg głęboko odżywia, spłyca zmarszczki i modeluje kontur twarzy. Unikalny masaż japoński z użyciem serum z najwyższym stężeniem czystego kawioru i maski kwarcowej nadaje skórze rozświetlenie, ujędrnienie oraz wyjątkowo aksamitną gładkość.

zabieg trwa około półtorej godziny, cena 260 zł.

ZABIEG BIOKOMÓRKOWY

Zaawansowany zabieg redukujący wszystkie oznaki starzenia. Łączy z sobie nowoczesne substancje aktywne i kompleks MASSADA TM Complex dla osiągnięcia odczuwalnie młodszej, zrewitalizowanej oraz głęboko nawilżonej skóry. Preparaty z linii Bio Cellular, stosowane przy tym zabiegu, posiadają certyfikat ECOCERT który gwarantuje maksymalną czystość dla kosmetyków naturalnych i organicznych. Przy zabiegu używana jest moxa, która dodatkowo podnosi skuteczność naturalnych substancji aktywnych.

zabieg trwa około półtorej godziny, cena 350 zł.

 ZABIEG NELUHM

NELUHM to nowy, inteligentny zabieg Massada. Opiera się na wielu składnikach aktywnych, które w połączeniu z witaminami, koenzymami oraz pierwiastkami śladowymi pozwalają organizmowi samodzielnie wytwarzać substancje, których potrzebują komórki dla prawidłowego funkcjonowania. Jest to pierwszy zabieg, w którym wykorzystano proces endomodulacji i najnowsze technologie dla optymalnych efektów takich jak: zagęszczenie skóry, wypełnienie zmarszczek, jędrność oraz najwyższa ochrona przed starzeniem się.

zabieg trwa około półtorej godziny, cena 300 zł.

ZABIEG WYCISZAJĄCY DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ

Specjalny program dla cery wrażliwej, naczyniowej z tendencją do zaczerwienień. Zabieg polecany w celu złagodzenia uczucia suchości, ściągnięcia oraz podrażnienia. Wycisza i obkurcza naczynia krwionośne, chroni je i wzmacnia wrażliwą skórę podczas chłodnych dni i zmian temperatury.

 zabieg trwa około godziny, cena 240 zł.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 539 004 040

salon@miziumiziu.pl

 

img-inicio