masaz twarzyMasaż coraz częściej stanowi obowiązkowy zabieg dla kobiet dbających o swój wygląd i samopoczucie. Masaż może obejmować każdą część ciała, również twarz i dekolt.

Masaż twarzy może by traktowany jako zabieg łączony z innymi czynnościami kosmetycznymi. Zalecany jest kobietom już od 25 roku życia. Taki masaż trwa około 20 minut. W miłej atmosferze dodatkowo upiększonej relaksującą muzyką każdy czuje się wspaniale. Pierwszym krokiem jest oczyszczenie skóry. Dopiero po tym elemencie następuje właściwy masaż przy użyciu odpowiednich środków typu wyciąg z arniki czy żel intensywnie nawilżający. Każdy masażysta powinien dostosować rodzaj masażu do cery, jakości skóry i indywidualnych oczekiwań klientki. Takie działania powodują pobudzenie ukrwienia skóry oraz działają przeciwbólowo.

Masaż twarzy może przybierać również formę odmładzającą lub relaksującą. Ten pierwszy ma za zadanie niwelowanie istniejących zmarszczek lub tez zapobieganie ich powstawaniu. Osoby systematycznie uczęszczające na masaż odmładzający mogą ująć sobie nawet kilka lat. Masaż relaksacyjny ma przede wszystkim odprężać klientów. Jego stosowanie łagodzi stres i nagromadzone negatywne emocje. Dodatkowo ma zbawienny wpływ na łagodzenie rysów twarzy oraz wygładzenie skóry. Można liczyć także na jej ujędrnienie i nadanie blasku.

Masaż Anti-Age
Jest to dynamiczny, masaż ręczny twarzy i szyi. Ujędrnia, odżywia i wygładza, poprawia ukrwienie i napięcie masowanej skóry i mięśni mimicznych.
Masaż ten, jest bardzo przyjemny i wprowadza w głęboki relaks. Często korzystają z niego osoby nie mające jeszcze najmniejszych zmarszczek, wyłącznie dla odprężenia i przyjemności jaką ten zabieg daje.

Masaż Anti-Age przywraca mięśniom mimicznym właściwe napięcie, odżywia je i oczyszcza, tym samym wygładzając zmarszczki, w walce z którymi najlepsze nawet kremy mogą być bezradne. Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu.
Wielką zaletą masażu Anti-Age, jest jego naturalność. Zabieg jest dostępny także dla osób które z różnych powodów nie mogę korzystać z kwasu hialuronowego bądź są uczulone na kosmetyki.
Jest to zdecydowanie masaż dla każdego.

 zobacz inne masaże

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

makijaż permanentny                    tel. 539 004 040 

                    salon@miziumiziu.pl