Manicure Warszawa

Każda kobieta pragnie wyglądać pięknie. Jednak należy pamiętać, iż piękno to przede wszystkim dbanie o swój wygląd. Nic tak nie wpływa na samopoczucie oraz na wygląd każdej kobiety jak zadbane paznokcie. Najbardziej klasycznym wzorem jest manicure, który odpowiednio stworzony jest wizytówką każdej kobiety. Zabieg w salonie kosmetycznym polega na masażu dłoni, usunięciu skórek oraz zrogowaceń, a także kolejno wyrównaniu paznokci. Na tak przygotowaną powierzchnię możemy nałożyć dowolny kolor lakieru. Atrakcyjny wygląd to przede wszystkim zadbane dłonie, które świadczą o każdej kobiecie.

 

manicure warszawa

opiManicure OPI Professional

OPI stanowi prawdziwą potęgę stawiającą na profesjonalizm i niepowtarzalność produktów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Manicure Hybrydowy

Manicure hybrydowy jest innowacyjną metodą stylizacji paznokci, która pozwala na trwały i piękny efekt nawet przez trzy tygodnie. Zabieg manicure zaczyna się od przygotowania płytki paznokci, a następnie nakłada się specjalny lakier hybrydowy i utwardza się go wykorzystując lampę LED-ową.

zobacz więcej o marce OPI.

CENNIK

Manicure: 50 zł.

Manicure hybrydowy: 90 zł.

Manicure japoński: 65 zł

Malowanie 20 zł

Malowanie hybrydowe: 40 zł.

Zdjęcie manicure hybrydowego: 10 zł.

Mezoterapia igłowa: cena po konsultacji od 100 zł.

Zabieg parafinowy i peeling na dłonie: 40 zł.

Peeling manualny + maska: 30 zł.

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


tel. 539 004 040 

 salon@miziumiziu.pl