diego dalla palmaIcon Time

Przeznaczenie: Wiek pokazywany przez naszą twarz nie jest naszym wiekiem chronologicznym. Jest to nasz wiek biologiczny, o którym decydują mijające lata, starzenie się komórek, nasz styl życia oraz środowisko, w którym żyjemy. Skóra potrzebuje ukierunkowanych zabiegów, które zmieniają się wraz z upływem czasu.
ICON TIME daje rozwiązania pasujące do każdego etapu życia: 30+ / 40+ / 50+

Działanie: Bio-rewitalizacja komórek i ochrona układu wspomagającego skórę: intensywny zabieg antystarzeniowy sformułowany by zwalczać zmarszczki i utratę napięcia skóry.

SREBRO ZABIEG 30+

Wzbogacony srebrnym mikro-pyłem, który zwalcza podrażnienia i zabezpiecza funkcje bariery naskórka,
pozostawiając skórę bardziej miękką i nawodnioną.
Pierwsze kuracje antystarzeniowe powinny zapobiegać starzeniu, chronić integralność i funkcje skóry. Dodatkowo powinny zwalczać procesy, które zmieniają równowagę komórek i struktur skóry. Ostatnie badania medyczne zdefiniowały InflammAging jako chroniczne procesy mikro-zapalne, które przyspieszają starzenie się komórek. 

System Anti-InflammAging:

-Redukuje uwalnianie mediatorów zapalenia,
-Poprawia funkcje bariery skóry.
-Hamuje uwalnianie neuropeptydów, które uczulają peryferyjne włókna nerwowe.

ZŁOTO ZABIEG 40+

Wzbogacony złotą kolageniną, które stymuluje formowanie się nowego kolagenu dla bardziej napiętej, sprężystej skóry. Kiedy już pojawią się zmarszczki,warto wykonać kuracje korekcyjne, mające za zadanie ochronę struktury wspomagającej skórę (włókna kolagenu i elastyny), stymulację fibroblastów oraz ochronę przed procesem glikacji. 

Peptydy pro derma

Stymulują produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny, reorganizują je w przestrzeni, stymulując produkcję dekoryny.

Peptydy no-A.G.E.s – te peptydy zapobiegają formowaniu się A.G.E.s (produktów końcowych zaawansowanej glikacji – tj. stwardniałych pod wpływem cukru włókien kolagenu i elastyny).

PLATYNA ZABIEG 50+

Wzbogacony platyną koloidalną, która przywraca równowagę komunikacji komórkowej oraz zachowuje macierz pozakomórkową skóry właściwej, dla pełnej i odnowionej skóry. W tym wieku zdolność tkanek skórnych do regeneracji
jest zredukowana. Skóra staje się cieńsza i traci swoje napięcie oraz promienność. Obniżony poziom hormonów przyspiesza ten proces i osłabia barierę lipidową skóry. 

Kompleks AGE DELAY

Zmiany hormonalne okresu menopauzy prowadzą do spowolnienia funkcji skóry oraz jej zdolności do regeneracji. Kompleks AGE DELAY stymuluje aktywność fibroblastów, które produkują kolagen, elastynę i kwas hialuronowy.

zabieg trwa około 70 minut, cena 350 zł.