Depilacja Laserowa Warszawa

depilacja laserowaZabieg depilacji laserowej umożliwia trwałe usunięcie zbędnego owłosienia z wybranych partii ciała. W trakcie zabiegu laser „wychwytuje” i naświetla mieszki włosowe powodując ich deaktywację i zaprzestanie produkcji nowych włosów. Depilacja laserowa umożliwia trwałe pozbycie się owłosienia już po kilku zabiegach. Powtórzenia są niezbędne, ponieważ laser usuwa jedynie aktywne mieszki włosowe, tj. takie, które w trakcie naświetlań są w fazie anagenu.

Depilacja laserowa – wskazania
Wskazaniem do zabiegu jest chęć trwałego pozbycia się zbędnego owłosienia. Zabieg polecany jest szczególnie osobom, dla których depilacja metodami tradycyjnymi, jest kłopotliwa lub niewygodna. Wskazaniem do trwałej depilacji jest też skłonność do depilacyjnych podrażnień i wrastania włosków po goleniu lub depilacji woskiem.

Depilacja laserowa – przeciwwskazania
Najpoważniejszym przeciwwskazaniem do depilacji jest istnienie dermatoz (choroby takie, jak łuszczyca czy egzema) oraz uszkodzenia integralności tkanek.
Efekty zabiegu mogą utrzymać się do kilku lat lub na stałe – w zależności od potencjału regeneracyjnego mieszków włosowych.

W salonie Miziu Miziu SPA pracujemy na laserze LightSheer ET Diode System. Jest on najmocniejszym i najnowocześniejszym urządzeniem depilacyjnym dostępnym na polskim rynku. Usuwa niechciane włosy na stałe i bezinwazyjnie nie powodując uszkodzeń skóry. Daje gwarancję skuteczności oraz oczekiwany efekt w niewielkiej liczbie zabiegów. Jest niezastąpiony dla osób, którym zależy na zadbanym wyglądzie, a jednocześnie komforcie w postaci starannej i całkowicie bezpiecznej metodzie epilacji.

laserowa depilacjaZabieg laserowego usuwania owłosienia laserem diodowym LightSheer ET  polega na fototermolizie selektywnej następującej pod wpływem światła. W celu usunięcia włosa  podczerwone światło lasera o długości fali 800nm i gęstości energii do 100J/cm2 wnika głęboko w skórę właściwą, gdzie energia optyczna z wiązki lasera jest wybiórczo absorbowana przez melaninę włosa co powoduje szybkie ogrzanie trzonu włosa i mieszka włosowego tak, że następuje uszkodzenie mieszka włosowego a następnie śmierć całego włosa, brak jego regeneracji i nieodrastanie.

W pojedyńczym zabiegu klient traci ok. 20-40% włosów na stałe w zależności od miejsca epilacji. W zależności od obszaru ilość zabiegów waha się od 3-8 wykonywanych raz w miesiącu.

depilacja laserowaLaser diodowy firmy Lumenis posiada kocówkę o powierzchni 9mm2 co umożliwia depilację trudno dostępnych miejsc. Bardzo ważny jest tutaj sposób schładzania samej skóry (ponieważ ona sama jest często bogata w barwnik, który podobnie jak w przypadku włosa, pochłania światło laserowe, i tym samym skóra się nagrzewa) za pomocą końcówki ChillTip, która idealnie chłodzi skórę a jednocześnie jest świetnym przewodnikiem ciepła. Dodatkowo ważną rolę odgrywa ucisk stosowany przy aktywnym chłodzeniu kontaktowym, gdyż nie tylko zapewnia dobry kontakt termiczny, ale także wyciska i usuwa hemoglobinę z naczyń krwionośnych zapobiegając ich zamykaniu i przywodząc mieszki włosowe bliżej naświetlanej powierzchni, a więc zwiększając skuteczność zabiegu.

Depilacja laserowa Light Sheer TM Diode Laser System posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S.FDA (Food & Drug Administration) respektowany na całym świecie.

CENNIK

Górna warga: 150 zł
Broda: 200 zł
Policzki: 200 zł
Piersi: 150 zł
Plecy: 400 zł
Pachy: 250 zł
Ramiona: 350 zł
Przedramiona: 350 zł
Brzuch: 300 zł
Dłonie: 150 zł
Bikini: 300 zł
Bikini głębokie: 400 zł
Uda: 450 zł
Pośladki: 300 zł
Łydki: 400 zł

 

 UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


tel. 539 004 040 

salon@miziumiziu.pl