Zabiegi na ciało:

zabiegi na ciałoZABIEG ANTYCELLULITOWY – TERAPIA Z KAWĄ – MASSADA

Innowacyjna terapia z kawą to wysoce aktywna linia, ukierunkowana na wyszczuplanie i walkę z cellulitem. Duże stężenie zintegrowanych substancji czynnych i ekstraktów gwarantuje skuteczność zabiegów i błyskawiczne efekty. Unikalna procedura terapii obejmuje 5 różnych spotkań zaprojektowanych tak, aby wzajemnie się uzupełniały. Bogata w kofeinę kawa przyspiesza przemianę materii, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, neutralizację wodnych rodników oraz płynów zalegających w przestrzeni międzytkankowej. Uwaga, rezultaty zabiegów są nadzwyczajne!  Dzięki kuracji następuje: – redukcja cellulitu i wyszczuplanie, – poprawa przemiany materii, – silne pobudzenie mikrokrążenia, – usuwanie toksyn z organizmu, – stymulacja odnowy komórkowej, – rewitalizacja, odmłodzenie i rozświetlenie skóry, – działanie antyrodnikowe.

cena serii 5 zabiegów: 1500 zł

pielegnacja biustuZABIEG NA BIUST – diego dalla palma

To marka i kult piękna, lączy się z najwyższą światową technologią. Koncentracja hiperaktywnych, a jednocześnie całkowicie bezpiecznyh składników, pozwala osiągnąć najlepsze efekty terapeutyczne. Widoczna skuteczność terapii dzięki  zaawansowanej formule Volu-up (wyciąg z Anemarrhena asphodeloides). Zabieg wzmacnia tkankę, uelastycznia biust, oraz nadaje mu kształt i objętość. Wskazany przede wszystkim dla kobiet w trakcie diety redukującej tłuszcz oraz po ciąży i karmieniu piersią.

czas trwania: 45 min. cena: 200 zł

zabiegi na ciałoMAKSYMALNA REDUKCJA OBWODÓW REVOLUTION – MASSADA

Marzeniem każdej kobiety jest jędrne ciało i gładka skóra bez cellulitu. Massada opracowała unikalny zabieg, który łączy w sobie wszystkie właściwości terapii z kawą i z algami. Efektem jest doskonale wymodelowane ciało, gładka skóra, oczyszczenie organizmu i ujędrnienie tkanek. Ważnym elementem zabiegu jest aurikuloterapia, powstrzymująca apetyt, łagodząca niepokój wywołany dietami i szaleńczym tempem życia.

zabieg na ciałoZABIEG MODELUJĄCY PO CIĄŻY – MASSADA

Integralne i zaawansowane rozwiązanie dla kobiet, które po porodzie pragną wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Kuracja skutecznie redukuje tkankę tłuszczową nagromadzoną przez działanie hormonów, pobudza syntezę kolagenu dla odbudowy jędrności, a także pomaga usunąć nadmiar płynów z organizmu. Idealny zabieg dla świeżo upieczonych mam, którego efekty są widoczne za zewnątrz oraz odczuwalne wewnątrz.

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż wywodzący się ze starożytnych Indii. Stosowany w medycynie i sporcie już przez starożytnych Greków i Rzymian. W XIX odkryty na nowo, do dziś stanowi podstawę większości masaży.Jest to uniwersalny masaż dostosowany do potrzeb pacjenta. Spektrum jego działania jest bardzo szerokie, można je jednak podzielić na trzy główne sfery:

-Lecznicze. Masaż klasyczny poprzez aktywizację układu krążenia i nerwowego oddziałuje na cale nasze ciało. Aktywuje i wspomaga naturalne procesy lecznicze organizmu. Znacząco przyspiesza powrót do zdrowia po kontuzjach i złamaniach, niweluje bóle pochodzenia mięśniowego, reumatycznego i nerwowego.

– Relaksacyjne. Masaż ma działanie tonizujące, uspokaja tak umysł jak i ciało, rozluźnia napięte mięśnie, relaksuje.

– Kosmetyczne. Masaż ujędrnia i odżywia skórę, przywracając jej napięcie i młodzieńczy wygląd, rozdrabnia również złogi tłuszczowe, jest więc nieocenioną pomocą podczas odchudzania.

czas trwania: 60 lub 40 min. cena: 160 lub 120 zł

MASAŻ HAWAJSKI GORĄCYMI KAMIENIAMI

Wyjątkowo rozbudowany, ekskluzywny zabieg- rytuał działający dobroczynnie na ciało, psychikę i ducha. Masaż wykonywany jest rozgrzanymi w wodzie kamieniami i olejami ajurwedyjskimi. Dzięki ciepłu oddanemu ciału oraz płynnym ruchom masażysty, zabieg ten znakomicie relaksuje, rozgrzewa i poprawia działanie układu krwionośnego, leczy bóle mięśni i stawów zaś wchłaniające się indyjskie oleje ziołowe oczyszczają ciało z toksyn i poprawiają wygląd skóry. Ostatnim etapem masażu jest ułożenie na czakrach ( centrach energetycznych człowieka) siedmiu odpowiadającym im wibracją kamieni szlachetnych, nasączonych naturalnymi olejkami eterycznymi. Harmonizuje to przepływ energii i działa dobroczynnie na całe ciało.

czas trwania: 60 lub 100 min. cena:160 lub 240 zł.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Intensywny masaż przy pomocy bańki chińskiej. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. Tym samym, w połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami znacznie przyspiesza i ułatwia pozbywanie się tłuszczu i cellulitu, ponadto oczyszcza i poprawia wygląd skóry. Przed użyciem samej bańki wykonywany jest zawsze odpowiednio dobrany masaż wstępny, mający rozgrzać okolicę i przygotować ją do intensywniejszych bodźców. Należy zaznaczyć że pierwszych kilka zabiegów może być bolesnych, możliwe jest też powstanie siniaków i zaczerwień. Są to jednak objawy jak najbardziej naturalne, ustępują po kilku dniach pozostawiając gładką, odżywioną skórę. Zabieg poprzedzony jest i kończony odpowiednio dobranym masażem klasycznym.

Należy zaznaczyć że trwałe efekty są widoczne dopiero po 10 -12 zabiegach

czas trwania: 60 min. cena: 180 zł. 

MASAŻ SPORTOWY

Jest to odmiana masażu klasycznego dostosowana specjalnie do wymogów osób uprawiających sport. Podzielić go można na kilka podstawowych rodzajów, wykonywanych zależnie od sytuacji.

– Masaż treningowy

Masaż ten wykonuje się w okresie całego cyklu treningowego. Głęboki, intensywny a jednocześnie rytmiczny zabieg, ma na celu zwiększenie możliwości czynnościowych zawodnika oraz regulację centralnego układu nerwowego, mocniej wykonany może też zastąpić trening nieodbyty.

– Masaż przed zawodami

Wykonywany jest 2 dni przed zawodami, do dnia startu. Celem jest osiągnięcie jak najlepszej gotowości startowej oraz wydobycie maksimum możliwości psychofizycznych sportowca.

-Masaż startowy (przedwysiłkowy)

Masaż ten, wykonywany bezpośrednio przed startem, poprzedza rozgrzewkę. Zabieg jest wykonywany powoli i spokojnie bądź bardzo energicznie, zależnie od długości trwania spodziewanego wysiłku. Celem jest głęboka mobilizacja i rozgrzanie mięśni, więzadeł i stawów a także przeciwdziałanie zarówno przedstartowej gorączce jak i apatii.

-Masaż powysiłkowy (regeneracyjny)

Stosowany w przerwie pomiędzy poszczególnymi startami oraz bezpośrednio po starcie. Celem jest normalizacja organizmu sportowca po dużym wysiłku, jego regeneracja i stopniowe wyciszenie.

-Masaż podtrzymujący

Zabieg ten wykonywany jest w okresie przejściowym. Na początku sezonu lub po nim, podczas dłuższych przerw w regularnych treningach. Celem jest utrzymanie organizmu sportowca w sprawności fizycznej.

czas trwania: 40 lub 60 min. cena: 120 lub 180 zł.

MASAŻ BAMBUSAMI I MIOTEŁKAMI BAMBUSOWYMI

Bamboo Massage to masaż, który wykonuje się przy pomocy pałeczek i miotełek bambusowych. Ma działanie modelujące i drenujące, wspiera więc usuwanie cellulitu. Zależnie od wymagań masaż może być przeprowadzony dynamicznie, głęboko i mieć działanie pobudzające. Delikatne, powolne wykonanie masażu da efekty w postaci uspokojenia i rozluźnienia mięśni.

czas trwania: 60 min. cena: 200 zł.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Specyficzna odmiana masażu mająca na celu usprawnienie przepływu limfy. Do głównych zadań masażu należy poprawa odżywienia tkanek, likwidacja obrzęków zapalnych, chłonnych, zatorów oraz przyspieszenie usuwania z organizmu produktów przemiany materii. Dzięki temu zabieg ten stanowi nieocenioną pomoc podczas odchudzania a także wypoczynku po dużym wysiłku fizycznym. Tempo wykonania masażu limfatycznego jest bardzo niskie, spokojne, sprzyja to wejściu w stan głębokiego relaksu.

czas trwania: 30, 60 lub 90 min. cena: 80, 120 lub 180 zł.